TV program

 

SUBOTA

07:30
DNEVNIK KISS (R)
08:00
Hrana i vino (R)
08:30
Stanje na magistrali
10:30 Dečko, dama i Ana, emisija
12:00
Avanture Shirley Holmes, igrana serija
13:05
Igrani film
15:00
Pressica, talk show (R)
16:00
Hrana i vino, emisija
16:30
Bujica, talk show
17:30
Zvjezdano popodne, emisija
18:30 Predizborni blok
19:00 Obrazovni program
19:40 Predizborni blok
20:30
Dom2, magazin
21:00
Igrani film
22:50
Igrani film
01:00 Bujica, talk show (R)

 
 

NEDJELJA

07:00
Dječja televizija, emisija
09:00
Sportski program
09:30 Dečko, dama i Ana, emisija (R)
11:00 Bonaventura, emisija (R)
11:30
Dom2, magazin (R)
12:00
Avanture Shirley Holmes, igrana serija (R)
13:05
Igrani film
15:00
Život piše priče, emisija
15:30
Miris zemlje, emisija
16:00
Hrana i vino, emisija
17:00
Zvjezdano popodne, emisija (R)
18:30
Predizborni blok
18:45 Religijski program
19:45 Predizborni blok
20:00
Autoshop, magazin
20:30
Lovački rog, emisija
21:00
Igrani film
22:00 Igrani film
 
 

PONEDJELJAK

07:30
Hrana i vino, emisija (R)
08:30
Stanje na magistrali
10:00
Igrana serija (R)
11:00
Igrana serija (R)
12:00
Igrana serija (R)
13:00
Lifestyle TV, emisija
14:00
Stanje na magistrali
15:00
Igrana serija
16:00
Hrana i vino, emisija
16:30
Lovački rog, emisija (R)
17:00
Iz srca Europe, emisija (R)
17:25
Igrana serija

18:30 Predizborni blok
19:00
DNEVNIK KISS
19:30
Reportaža
18:45 Predizborni blok
20:00
Igrana serija
21:00
Reportaža
22:00
DNEVNIK KISS (R)
22:40
Igrani film
 
 

UTORAK

07:30
DNEVNIK KISS (R)
08:00
Hrana i Vino, emisija (R)
08:30
Stanje na magistrali
10:00
Igrana serija (R)
11:00
Igrana serija (R)
12:00
Igrana serija (R)
13:00
ICT Business
13:30
Ćakula kroz život, emisija (R)
14:00
Stanje na magistrali
15:00
Igrana serija
16:00
Hrana i vino, emisija
16:30
Bujica, talk show
17:25
Igrana serija
18:30
Predizborni blok
19:00
DNEVNIK KISS
19:45
Predizborni blok
20:00
Igrana serija
21:00
Reportaža
22:00
DNEVNIK KISS (R)
22:40
Igrani film
01:00
Bujica, talk show (R)

SRIJEDA

07:30
DNEVNIK KISS (R)
08:00
Hrana i vino, emisija (R)
08:30
Stanje na magistrali
10:00
Igrana serija (R)
11:00
Igrana serija (R)
12:00
Igrana serija (R)
13:00
U mreži politike, talk show (R)
14:00
Stanje na magistrali
15:00
Igrana serija
16:00
Hrana i vino, emisija
16:30
Pčele i med, emisija(R)
17:25
Igrana serija
18:30
Predizborni blok
19:00
DNEVNIK KISS
19:45
Predizborni blok
20:00
Igrana serija
21:00
Reportaža
22:00
DNEVNIK KISS (R)
22:40
Igrani film
01:00 Lifestyle TV, emisija (R)
 

ČETVRTAK

07:30
DNEVNIK KISS (R)
08:00
Hrana i vino, emisija (R)
08:30
Stanje na magistrali
10:00
Igrana serija (R)
11:00
Igrana serija (R)
12:00
Igrana serija (R)
13:00
ICT Business, emisija (R)
14:00
Stanje na magistrali
15:00
Igrana serija
16:00
Hrana i vino, emisija
16:30
Bujica, talk show
17:25
Igrana serija
18:30
Predizborni blok
19:00
DNEVNIK KISS
19:45
Predizborni blok
20:00
Igrana serija
21:00
Reportaža
22:00
DNEVNIK KISS (R)
22:40
Igrani film
01:00 Bujica, talk show (R)
 
 

PETAK

07:30
DNEVNIK KISS (R)
08:00
Hrana i vino, emisija (R)
08:30
Stanje na magistrali
10:00
Igrana serija (R)
11:00
Igrana serija (R)
12:00
Igrana serija (R)
13:00
Blaževa radionica, emisija (R)
14:00
Stanje na magistrali
15:00
Igrana serija
16:00
Hrana i vino, emisija
16:30
Život piše priče, emisija
17.00 Idemo na izlet, emisija (R)
17:25
Igrana serija
18:30
Predizborni blok
19:00
DNEVNIK KISS
19:45 Predizborni blok
20:00
Igrana serija
21:00
Reportaža
22:00
DNEVNIK KISS (R)
22:40
Igrani film
01:00 One nastupaju, emisija (R)

 

 

 

economic1

fis

Juicy logo

 TO SOKOVI